FEFCO katalogu izmanto iepakojuma ražotāji, kā pamata atsauci visu veidu darbiem saistītiem ar iepakojumu ražošānu no gofrētā kartona. Izmantojot šo katalogu, Jūs varat ātri izvēlēties un pasūtīt jebkuru atbilstošu Jūsu produktam iepakojuma konstrukciju!

Lejupielādēt katalogu varat šeit  vai lasīt zemāk sniegto informāciju!


   
Vienkāršotās konstrukcijas salokāmās kastes izgatavotas no viena kartona gabala ar atlokiem uz vāka un apakšā, kastes ar sānu šuvēm, kas, ja līmējāmās ar līmi, vai sastiprinātās ar skavām, vai līmlentēm, veido sānu apvalku. Teleskopiskā tipa kastes ar atsevišķu korpusu un vāku, kas aizver korpusa augstumu Mapes tipa kastes un apzīmogotās kastes ar virām savāktas bez līmes, skavām, līmlentēm un citiem palīgmateriāliem.   Bīdāmā veida kastes sastāv no vairākām daļām, ieliktņiem un piedurknēm slīdošām dažādos virzienos un viena uz otru.
   
  Cieta tipa kastes no diviem atsevišķiem priekšējiem daļām un korpusa, nostiprinātās ar skavām, lentēm, līmi.   Gatavās līmētās kastes, kuras sastāv galvenokārt no viena kartona gabala. Kastes piegādāti salocītā veidā un gatavas lietošanai ar vienkāršas montāžas palīdzību. Iekšējie elementi: starplikas, režģi, ieliktņi, sienas un cits. Norādītājs paraugos paneļu skaits ir patvaļīgs un to var palielināt vai samazināt atbilstoši prasībām.

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

Uz augšu

 
 
 
 
   

Uz augšu

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Uz augšu

 
 
 
 
 

Uz augšu

 
 
 
 
 
 

Uz augšu

 
 
 
 
 
 
 
 

Uz augšu

 
 
 
 
 
 
 

Uz augšu